Umelecký Networking vo Viktoria`s Gallery

Novebmer 2019 bol veľmi zaujímavý a plný našich spoločných aktivít. Väčšina z našich členov, sympatizantov, coworkerov sme silno biznisovo ladená. A síce spolu s majiteľmi a manažérkou Viktoria`s Gallery na Hurbanovom námesti 1 v Bratislave sme zorganizovali spoločný event, kde sme navštívili toto krásne miesto plné moderného umenia. Ani ja ani manažérka Silvia sme nevedeli odhadnúť účasť a záujem. Večer v galérii bol skvelý. V budúcom roku to zopakujeme a hlavne poriadne podchytíme celú prípravu eventu. O umenie sa zaujíma veľa zaujímavých ľudí a nikdy neviete, koho môžete stretnúť 🙂

Doobedu sme mali v My Residence Showroom & Coworking Bratislava malý realitno – investičný workshop, prvý svojho druhu. Taká malá oťukávačka sa, aby sme vedeli kto čo môže, vie, má záujem. Keďže pozorne pozorujem a počúvam skupinu počas našich stretnutí, snažím sa namiešať malú skupinku tých správnych ľudí a dostať vás za jeden stôl, aby sme mali priestor v pracovnej atmosférie riešiť to, čo vás zaujíma.

Myslím, že v obchode je veľmi dôležitá aj ľudská stránka a medziľudské vzťahy. So súčinnosťou všetkých zúčastnených sa nám budú ľahšie šíriť naše myšlienky, ktoré k nám opäť pritiahnú podobne zmýšľajúcich ľudí.

Návrat hore