Aké výhody majú u nás práve architekti a interieroví dizajnéri

Unikátnosťou nášho konceptu je to, že spájame showroom s coworkingom. Keď niečo projektujete alebo navrhujete, v rámci coworkingu sa viete otočiť a opýtať sa iného architekta či dizajnéra na jeho nestranný názor. Raz pomôže on vám, a inokedy naopak. Nestrácajte čas googlením, kde navyše neviete, na aký názor natrafíte a konzultovať či dopovedať si s googlom môžete viete čo… Asi tak ako s rybkami v akváriu..

Výhoda showroomu je veľmi podobná. My ako architekti (Architekt Peter Švorc & Partners) sme od našich začiatkov vyskúšali mnoho dodávateľov, výrobcov, spôsobov,… Po rokoch sme si vypracovali vzťahy s obchodnými partnermi a oslovili ich s možnosťou spolupráce aj v priestoroch My Residence. Keď potrebujete vo vašom projekte niečo obkladať, stačí urobiť 3 kroky a ste pri stojanoch s dlažbami. Ponúknite ich svojim zákazníkom ako jedinú možnosť a máte istotu, že ak vám dajú dôveru v rámci projektovania, nebudete už ďalej strácať čas s chodením po showroomoch, browsovaním po internetoch,… Samozrejme, že môžete. Je to len také malé odporúčenie ako byť efektívnejšími. Za predaj produktov našich partnerov máte u nás garantovanú odmenu. Každý partner to má nastavené rôzne, ale je pochopiteľné, že ich odbremeníte od predajnej fázy v určitom rozsahu a vaša odmena je plne legitímna. Každá pobočka My Residence má iných partnerov, z pravidla lokálnych.

U nás pracujete pod svojou vlastnou značkou, robíte si vlastný branding, riešite si vlastný biznis. To, do akej miery budete využívať partnerské benefity My Residence, je vašim slobodným rozhodnutím.

Počet miest je limitovaný. Pošlite svoje stručné BIO a my vám pošleme naše všeobecné obchodné podmienky – pravidlá coworkingu. V prípade súladu oboch strán už nestrácajte čas a začnite od nás pracovať. V prípade plnej kapacity sa vám vieme ozvať neskôr, ak sa niečo uvoľní alebo ak sa nám podarí vytvoriť ďalšie pracovné miesto.

Návrat hore