Prvý Neformálny Networking 10. 10. 2019

Za pomoci partnerov, aktívnych členov nášho bratislavského priestoru My Residence Showroom & Coworking, sme pomerne rýchlo zrekonštruovali naše priestory. Začiatkom októbra sa u nás konal prvý Neformálny Networking. Tým, že sme pomerne malý coworking (11 pracovných miest), všetky naše podujatia sú komorné,  v príjemnej útulnej klubovej atmosfére. Tento stav si rozhodne chceme udržať, kapacita bude vždy limitovaná. Cieľom našich stretnutí je napríklad predpovedať vývoj na trhu, vzájomná priama či nepriama pomoc, vzájomné konštruktívne pripomienkovanie podnikateľských činností atď..

Prikladáma pár postrehov z posledného stretnutia, srdečne pozdravujem členov a sympatiazntov, už teraz sa teším na ďalšie stretnutie.

Marek Zajac – Výkonný Marketing .sk

Tento neformálny event mi už po druhý krát priniesol možnosť stretnúť a  spoznať inšpiratívnych ľudí, ktorých skúsenosti z podnikania sú zase niečim novým. Dozvedel som sa tiež množstvo nových vecí o tom, ako fungujú procesy v iných biznisoch. Tento networking je tiež príležitosť na vytvorenie nových priateľstiev a nových obchodných spoluprác, pretože sa tu vždy objavia aj noví ľudia. Je to určite konštruktívne strávený čas.

Michal Kováč – Fatrafol

Účasť na týchto „networkingových“ stretnutiach veľmi odceňujem, pretože je to príležitosť stráviť večer so zaujímavými ľudmi s priateľskej a čiastočne neformálnej atmosfére. Môžeme sa tak vzájomne obohatiť o naše skúsenosti, zároveň získať kontakty a byť si nápomocní pri realizáci ďalších projektov v budúcnosti. Pravidelná účasť na networkingoch nám umožňuje nadviazať bližšie vzťahy na osobnej aj profesionálnej úrovni. 

Čakáme na pár slov o ďalších partnerov, každopádne zaujalo ma najmä:

Miroslav Murgaš – https://www.b-alu.at/ – brány, garážové, na pozemky, priemyselné,.. veľmi ma zaujala ich bezpečnostná brána, ktorá odolá nárazu 7,5 tonovej dodávky a brána pre lietadlo Airbus A380 so šírkou 67 metrov.

Peter Švec – šetrí klientom náklady. Jeho klienti sú prevažne strojárske podniky s ročnými tržbami od 10 do 50 mil eur. Celá Európa.

Andrej Lehota – Profirol – www.profirol.sk – tieniaca technika, interiérové dekorácie povrchov.. Žalúzie, rolety, tapety, pergoly,…

Návrat hore